Home Web Tasarım

Kurumsal Web Site Tasarımı

Profesyonel Kurumsal Tasarımlar

Mobil Uyumlu
Yenilikçi Tasarım
Özel Yönetim Paneli
Seo Uyumlu

Kurumsal Web Site Tasarımı ve Analiz

Özel İçerik

Her gün binlerce insan bir sabah uyandıklarında sosyal medya hesaplarına giremediklerini ve kişisel yada kurumsal sosyal medya hesaplarının başkası tarafından hacklenerek çalındığını görmektedirler.

Rakip Analizi

Düşünün sizin yıllarca veya aylarca büyük emekler vererek geliştirdiğiniz sosyal medya hesabınız tanımadığınız insanlar tarafından çalınıyor ve siz bu konuda ne yapabileceğinizi bilmiyorsunuz. Bu durum olabilecek en kötü durumların başında gelmektedir diyebiliriz.

Hashtag

Böyle bir durum yaşanmadan önlem almanız mümkündür ve hiçte sanıldığı kadar imkansız bir durum değildir. Sadece sosyal medya hesabınızı nasıl koruyabileceğinizi öğrenmeniz yada bu konuda uzman bir sosyal medya danışmanından hizmet almanız yeterli olacaktır.

Özgün Görsel

Doğru görseller için fotoğraf stok sitelerinde tarama yaparken arama terimi olarak sadece tek bir kelime kullanırsanız binlerce sonuçla karşılaşırsınız. Örnek verecek olursak; Spesifik bir köpek görseli arıyorsanız ve “köpek” kelimesi ile arama yaparsanız, aramakta olduğunuz görseli kolay bir şekilde bulamayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesabınızın Etkileşim Ve Takipçi Sayısını Arttırma

Bizimle Yükselin

Ek İşimiz Değil Tek İşimiz